Вівторок, 24 листопада

У Херсоні сьогодні відбулася акція «Вбивці Катерини Гандзюк мають бути покарані». Її учасники, багато з яких прибули з інших міст України, вимагали притягти до відповідальності організаторів і замовників убивства Катерини.

«Сьогодні день, який поділив життя Каті, моє життя, життя всіх, хто був з нею близьким, на “до” та “після”… “Після” були важкі муки, страждання, бажання вижити та смерть… Каті немає. Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати її пам’ять та сказати, що зло не покаране», – заявив під час акції батько Катерини Віктор Гандзюк.

Учасники акції пройшли головними вулицями Херсона та організували пікети під обласним управлінням поліції та Херсонською облдержадміністрацією. Активісти побували біля будинків фігуранта справи Ігоря Павловського та колишнього заступника голови Херсонської облдержадміністрації Євгена Рищука. На стіни державних установ і помешкань Рищука та Павловського учасники акції залишили графіті sз зображенням покійної та написи «Тут живе вбивця».

Під обласною адміністрацією сталися сутички з правоохоронцями через використання учасниками акції піротехніки. Повідомлень про постраждалих немає.

Нагадаємо, активістка та чиновниця Херсонської міської ради Катерина Гандзюк загинула 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні. У справі про замах на Гандзюк були затримані підозрювані у виконанні та організації нападу, але замовників офіційно не встановили.

Залишити коментар