Середа, 25 листопада

Президент України Володимир Зеленський і президент Білорусі Олександр Лукашенко провели телефонну розмову і запросили один одного в гості. Про це повідомляє пресслужба президента Білорусі.

Лукашенко привітав Зеленського з успішним проведенням політичних кампаній, а Зеленський ще раз запросив Лукашенка відвідати Україну в рамках II Форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться в жовтні у Житомирі.

Відзначається, що Лукашенко запрошення прийняв і також запросив Зеленського відвідати Білорусь «в будь-який час і в будь-якому форматі». У білоруському відомстві пишуть, що «Зеленський це запрошення із задоволенням прийняв».

«Окремим комплексом під час розмови були обговорені питання економічної взаємодії та торгівлі, зокрема розвиток співпраці у сфері промисловості, сільського господарства», – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що Зеленський докладно розповів Лукашенку про ситуацію на Донбасі й подякував за організацію переговорного майданчика і загалом за ту роль, яку відіграє Білорусь у справі врегулювання конфлікту.

Лукашенко запевнив Зеленського в тому, що Україна може розраховувати на Білорусь як країну-прибічницю мирних ініціатив і процесів. Хто був ініціатором дзвінка, не повідомляється.

Залишити коментар