П'ятниця, 30 жовтня

Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро України через заяву керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію хабара. Про це йдеться в повідомленні Кличка на сторінці у фейсбуці.

«30 липня 2019 року на пресконференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому в розмові пропонували хабар в 20 млн доларів. І нібито ця розмова була здійснена в інтересах київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні “переговори”! А такі висловлювання пана Богдана, який є керівником Офісу президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Якщо хтось до когось звертався, потрібно встановити, хто, від чийого імені і з якою пропозицією. А також з’ясувати чи отримала посадова особа неправомірну вигоду», – написав Кличко.

За словами мера Києва, слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або Кличко вимагатиме вибачень від Богдана за розповсюдження неправдивої інформації.

«Наслідком подібних заяв повинне бути не тільки оприлюднення їх на пресконференціях. Переконаний, що у НАБУ є всі можливості розслідувати оприлюднену інформацію і встановити істину в цій справі. І сподіваюся, що пан Богдан сприятиме розслідуванню. Якщо, звичайно, керівник Офісу президента України, сказав журналістам правду», – резюмував Кличко.

Нагадаємо, раніше глава офісу президента Андрій Богдан заявив, що Віталій Кличко не контролює столичну раду й має домовлятися зі «смотрящими». За словами Богдана, до нього приходила людина нібито від одного зі «смотрящих» і пропонувала розділити награбовані бюджетні гроші в обмін на те, щоб Кличка не усували від влади.

Після цього Кличко назвав заяви Богдана «добіркою пліток і маніпулятивних домислів», а самого Богдана – «брехливим непрофесіоналом» та звернувся до Зеленського.

Залишити коментар