Понеділок, 30 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Липень чудово виконав свою роботу. Подарував чудове, свіже й солодке, як бальзам, повітря, порадував зливами, погримів грозами, показав, що літній характер може бути привітним і лагідним не лише фруктами та пікніками, а й синоптичною ситуацією.

Серпень розпочинається в Україні також помірним теплом. А декотрим любителям спеки може бути навіть холодно. Адже найближчими днями, впродовж 1-4 серпня, температура повітря в Україні становитиме +20+25 градусів, на півночі та північному сході подекуди й свіжіше, +17+22 градуси. І навіть із півдня, традиційно теплого регіону, спека піде.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www2.wetter3.de

У нічні години повітря вже нагадуватиме осінь, стовпчики термометрів коливатимуться в межах 9-15 градусів тепла, на півдні до 15-19 градусів тепла. Поступово з’являються тумани.

У нічні та ранкові години видимість може знижуватися до 300-500 м, водіям слід бути особливо уважними.

На початку наступного тижня температура повітря суттєво не зміниться, очікується +20+25 градусів, на півдні до +25+28 градусів.

Словом, спеки не буде, погода якнайкраще сприятиме прогулянкам на свіжому повітрі, організації та проведенню різноманітних заходів. Люди із серцево-судинними недугами також зітхнуть вільніше, адже висока температура повітря часом негативно впливає на самопочуття.

Короткочасні дощі та грози матимуть періодичний характер.

1-2 серпня опади більш ймовірні в північних та західних областях, 3 серпня до дощів приєднається Одещина.

А 4 серпня, у неділю, грозові зливи пройдуть на півдні та південному сході України. Дощі можуть супроводжуватися шквалами та градом.

На початку наступного тижня атмосферні фронти переміщуватимуться через північ та захід України, у цих регіонах пройдуть дощі та грози. На решті території буде сухо, ясно та сонячно.

У Києві серпень розпочався помірно теплою погодою. Така синоптична ситуація триватиме найближчим часом. Температура повітря у столиці становитиме +20+25 градусів, вранці та ввечері треба подбати про тепліший одяг, очікується +17+20 градусів.

Короткочасні локальні дощі чергуватимуться із проясненнями, тому вихідними варто взяти із собою як захист від дощу, так і від сонця. Проте спека у Києві малоймовірна.

Наступний тиждень суттєвих змін у погоді не принесе. У столиці стовпчики термометрів коливатимуться близько +22+24 градусів, вночі опускатимуться до +12+15 градусів.

5-6 серпня у Києві пройдуть дощі, від невеликих до помірних, 7 серпня очікується малохмарна сонячна погода.

Липень в Україні був не пекучим, помірним, із незначними синоптичними вибриками. Початок серпня також не хоче надокучати нам завищеними градусами та руйнівним гуркотом злив та гроз. Але й не забуває радувати чудовими фарбами, краєвидами, сливами, кавунами та галасом засмаглих малюків.

Про осінь ми подумаємо потім.

А поки що серпень триває, літо ще міцно сидить на своєму квітучому троні.

Наталка Діденко

Залишити коментар