Субота, 31 жовтня

Апеляційний суд скасував рішення Житомирського окружного адміністративного суду про перерахунок голосів у 64-му окрузі, де народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Арешонков переміг кандидата від партії «Слуга народу» Вячеслава Сігачова та народного депутата від «Народного Фронту» Сергія Пашинського.

«Дуже ретельно була розглянута справа, всі аргументи, всі докази. Хочу відмітити, що в даному випадку суд аналізував дуже серйозно і статті закону, ст. 94, якою встановлений перелік підстав, відповідно до яких є обов’язок чи право окружної виборчої комісії здійснити перерахунок голосів»,  зазначила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

«Суд, коли робив свій висновок, відмітив, що позивач використав всі можливості судового розгляду, під час якого він мав можливість навести усі свої аргументи, які він вважав корисними для захисту власних інтересів. Суд апеляційної інстанції констатував, що розглянута ситуація не є порушенням права на вільне вираження думки народу у виборі до законодавчого органу. Суд також взяв до уваги, що заявник мав усі можливості брати участь у виборах на рівних умовах з іншими кандидатами і що він не довів наявності яких-небудь ознак порушення його прав відповідача»,  йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, раніше Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов довіреної особи кандидата від партії «Слуга народу» Вячеслава Сігачова і зобов’язав перерахувати голоси на всіх дільницях в окрузі № 64.

Залишити коментар