Четвер, 3 грудня

Центральна виборча комісія встановила результати дострокових виборів до Верховної Ради України в загальнодержавному багатомандатному окрузі. Про це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук під час брифінгу.

Так, за результатами опрацювання 100 % протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування за списками партій, ЦВК встановила офіційні результати парламентських виборів.

Згідно з офіційним протоколом до парламенту проходять такі партії:

«Слуга народу» – 43,16 % виборців (6 млн 307 тис. 793 голосів);

«Опозиційна платформа – За життя» – 13,05 % (1 млн 908 тис. 111 голосів);

«Батьківщина» – 8,18 % (1 млн 196 тис. 303 голосів);

«Європейська солідарність» – 8,10 % (1 млн 184 тис. 620 голосів);

«Голос» – 5,82 % (851 тис. 722 голосів).

Водночас прохідній бар’єр у 5 % не подолали:

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 4,01 % (586 тис. 384 голоси);

«Сила і честь» – 3,82 % (558 тис. 652 голоси);

«Опозиційний блок» – 3,03 % (443 тис. 195 голосів);

«Українська стратегія Гройсмана» – 2,41 % (352 тис. 934 голосів);

«Партія Шарія» – 2,23 % (327 тис. 152 голоси);

ВО «Свобода» – 2,15 % (315 тис. 568 голосів);

«Громадянська позиція» – 1,04 % (153 тис. 225 голосів).

Решта учасників виборчих перегонів отримали менше 1 % підтримки українців.

Таким чином, за виборчими списками місця в парламенті розподілилися так:

«Слуга народу» – 124 місця;

«Опозиційна платформа – За життя» – 37 місць;

«Батьківщина» – 24 місця;

«Європейська солідарність» – 23 місця;

«Голос» – 18 місць.

1 комментарий

  1. Рада обрана МЕНШICТЮ населення on

    Як і очікувалося, явка на цих виборах поставила антирекорд. Це найнижча явка за всю історію незалежної України. І це перший в історії незалежної України парламент, обраний меншістю (49,8%). Більшість населення України цих панів і цих «слуг» зовсім не вибирали. Ці новообрані «депутати» представляють меншість населення! Так що під великим питанням легітимність цього парламенту, зібраного і зліпленого похапцем «з того що було», за старим законом. Крім того, вже в першій половині дня виборів, 21-го липня, деякі журналісти почали публікувати результати «екзит-полів», що є маніпуляцією з метою впливу на результат в інтересах рейтингових партій, щоб спровокувати людей до відмови від голосування за переконаннями і схилити їх до вибору партій виключно на основі рейтингів. Хочете демократії? Проводьте нові, чесні вибори, за нормальним новим законом, без мажоритарки, з прохідним бар’єром 3%, із забороною на публікацію рейтингів протягом усієї передвиборної кампанії, щоб виключити можливість використання рейтингів у якості засобу маніпуляції. Проводьте їх восени, як і належить за законом. Інакше це ВЕРХОВНА РАДА ІМЕНІ ЯНУКОВИЧА, обрана за його законом. Ігри в літні «дострокові вибори» були маніпуляцією, щоб не допустити можливості усвідомленого, поінформованого вибору. Народу не дали часу і можливості зрозуміти, що собою представляють нові партії, наспіх зiгнанi спеціально під вибори. Ці партії на момент виборів ще ніяк себе не проявили, нічого не зробили і по суті були і є «котами в мішку». Вибори пройшли в розпал літа, під час сезону відпусток, люди роз’їхалися, хто на море, хто на дачi. Яка там політика … Але для хітровивернутих ляльководів цей час дуже вдалий — швидше, поки народ не отямився. І фальсифікувати влітку простіше — внаслідок спеки і падіння інтересу до політики навряд чи проти фальсифікацій збереться потужний протест. Все це на користь безсовісних маніпуляторiв і зараз вони потирають руки в передчутті великого деребану.

    Потрiбнi НОВІ ВИБОРИ! ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ! Тільки так можна відновити легітимність парламенту.

    Шановнi журналiсти! Прохання до вас: будь ласка, підніміть тему нових виборiв!

Залишити коментар