Субота, 5 грудня

Закон про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів набув чинності 6 серпня. Тепер виробники харчових продуктів повинні надавати чесну інформацію про склад продуктів, а також зазначати таку інформацію більшим шрифтом. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної продукції та продовольства України.

Там зазначають, що закон ухвалили в межах угоди про Асоціацію України та ЄС. Він відповідає європейським практикам маркування інформації про продукти харчування.

«Інформація про харчовий продукт має бути точною, достовірною і зрозумілою для споживача та не повинна вводити в оману стосовно характеристик, властивостей, складу харчових продуктів. Дана вимога поширюватиметься як на рекламу харчових продуктів, так і на спосіб розміщення та представлення харчових продуктів для реалізації, зокрема форму, зовнішній вигляд, упаковку», – повідомили в Мінагропродукції.

Також законом передбачається, що виробник зобов’язаний повідомляти про країну чи місце походження продукту, інформувати про замороження чи розмороження продукту, а також надавати повний перелік всіх інгредієнтів та повну споживчу цінність.

Залишити коментар