Субота, 30 травня

Суд надав Національній поліції право доступу до речей і документів структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації з можливістю вилучення їх оригіналів. Про це йдеться в ухвалах Голосіївського районного суду Києва.

Ідеться про будівництво ділянки Великої Окружної дороги від вулиці Рокоссовського до Богатирської.

Кримінальне провадження стосується ознак порушення за статтею «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах».

Як йдеться в матеріалах слідства, очікувана вартість договору на проведення будівельних робіт становила 375,6 млн грн. Переможцем торгів було оголошено ТОВ «Еко-буд-трейд», ціна в ході торгів знизилася до 325,914 млн грн.

Незабаром КМДА видала нове розпорядження про коригування проєкту, в результаті чого вартість будівництва ділянки довжиною 1,8 км зросла до 1,125 млрд грн.

1 комментарий

  1. ord-ua.com/2019/08/05/bitva-zastrojshikov-i-smotryashih-pobeditel-poluchit-kiev/

    Цитата: «Кличко зараз пішов у відпустку. А знаєте куди? Святкувати день народження Вадіка Столара. Кличко, Ніконов, Рябікін, Палатний, Микитась і ще багато інших — усі вони зараз пливуть на яхті по середземному морі і похмиляються шампанським. І в 2017 році, коли його знімали журналісти Схем, Кличко також був на дні народження у Столара.»

Залишити коментар