Субота, 5 грудня

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив, що його допит як свідка у справі про можливе ухиляння від сплати податків при купівлі каналу «Прямий» є тиском на журналістів і спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого, на думку п’ятого президента України, є Андрій Портнов.

«Є всі підстави стверджувати, що ми маємо справу зі спробою рейдерського захоплення “Прямого” каналу, ініціатором якого є пан Портнов (колишній заступник глави адміністрації президента України часів Віктора Януковича)», – сказав Петро Порошенко журналістам.

Він зазначив, що за заявою Андрія Портнова, яка «нічого спільного не має з правдою», Державне бюро розслідувань більше трьох місяців «робить спробу тероризувати журналістів».

«Я не довіряю ДБР, їхньому керівництву. Я не вірю в об’єктивність і неупередженість слідства. В той же час на “Прямому” каналі ті питання – а у мене є їх перелік – я готовий озвучити. Я готовий пройти детектор брехні в прямому ефірі на “Прямому” каналі», – сказав Порошенко на брифінгу в Києві.

Водночас він відкидає будь-які зв’язки з телеканалом.

«Ще раз заявляю, що не маю жодного стосунку до власності або управління “Прямим” каналом», – додав Порошенко.

Залишити коментар