Вівторок, 24 листопада

Служба безпеки України повідомила про видворення з України «російського розвідника», який працював під дипломатичним прикриттям Генконсульства Росії у Львові.

Згідно з повідомленням, чоловік отримував секретну інформацію від завербованого у 2014 році спецслужбами Росії військового пенсіонера.

«За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави. Співробітники спецслужби задокументували, що зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який “працював” під дипломатичним прикриттям Генконсульства РФ у Львові. Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скеровані до суду», – повідомили в СБУ.

Згідно з повідомленням, за діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, МЗС України оголосила дипломата-шпигуна «персоною нон ґрата». Він уже залишив територію України.

1 комментарий

Залишити коментар