Субота, 28 листопада

Партія «Опозиційна платформа – За життя» не має наміру висувати кандидатуру кума російського президента Віктора Медведчука на керівні посади Верховної Ради. Про це заявив член підготовчої депутатської групи Вадим Рабінович.

«Медведчук не буде висувати свою кандидатуру, і наша партія не буде його висувати з тієї простої причини, що він вже був і віцеспікером, і першим віцеспікером, і сьогодні він зосередиться на партійній роботі», – сказав Рабінович.

Відповідаючи на запитання, на які комітети претендуватиме «Опозиційна платформа – За життя», Рабінович сказав: «Зазвичай у будь-якій країні світу опозиція має бюджетний комітет, регламентний комітет, комітет з питань свободи слова».

Водночас новообраний народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Пузанов заявив, що його партія в парламенті наполягатиме на отриманні посади віцеспікера і контролю над комітетами з питань свободи слова та з питань регламенту.

Пузанов також зазначив, що опозиція наполягатиме на створенні комітету «з комплексного розв’язання проблем Донецької та Луганської областей».

Залишити коментар