Вівторок, 24 листопада

Уряд затвердив план заходів із підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України. Як інформує урядовий портал, заходи розробило Міністерство культури на виконання указу президента.

«Відбудеться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, святкові заходи проводитимуть по всій країні з участю представників органів влади, представників іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості.

Повідомляється, що 23 серпня до Дня державного прапора відбудеться підняття прапору в Києві та в інших містах країни, а також культурна акція «День прапора» на Софійській площі у Києві.

Нагадаємо, указом від 11 липня президент України Володимир Зеленський доручив уряду «розробити, затвердити та забезпечити виконання плану заходів із відзначення 28-ї річниці незалежності України». В Офісі президента повідомили, що військового параду 24 серпня не буде, а головним заходом натомість стануть удари дзвона на майдані Незалежності.

2 комментария

  1. Що можна сказати про правопис на сайті: «Вчіть українську мову, Микола Янович (Азаров)» — із анекдоту «нехай щастить». Написано у Вас — «заходи розробило Міністерство культури на виконання указу президента». Питання: якого президента? (фірма «Рога і копита»)? Тупо потрібно писати — Президента України. Деградація, неграмотність тощо на рівному місці. Я не претендую на досконале знання українського правопису — вчив мову у школі в 70-х роках минулого століття, освіта вища технічна.

Залишити коментар