П'ятниця, 23 жовтня

Детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури та СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака та його помічника на хабарі в 480 тис. доларів.

«Вказані особи нібито за здійснення ними впливу на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду в загальному розмірі 1,1 млн доларів США.

Під час одержання частини коштів у розмірі 480 тис. доларів США. вони були затримані “на гарячому”», – йдеться в повідомленні НАБУ.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Юрій Гримчак і його помічники вимагали гроші за вплив на чиновників Міністерства культури України.

«Негласні слідчі розшукові дії свідчать, що він та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень», – написав Луценко.

Натомість у МінТОТ запевнили, що затримання Гримчака не стосується його роботи у відомстві.

«За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується його роботи в МТОТ і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра. Ба більше, повідомлення в ЗМІ щодо затримання помічника заступника міністра також не є коректним, оскільки у штатному розписі міністерства немає посади “помічник заступника міністра”. Згадана в ЗМІ особа не є працівником МТОТ», – заявили у міністерстві.

Залишити коментар