П'ятниця, 14 серпня

Такі справи, що режисерами Ходи гідності, котра має замінити парад до Дня Незалежності, стали кліпмейкер Алан Бадоєв та хореографка Олена Коляденко. Вони вже навіть встигли провести першу репетицію. Перші реакції мережі так само не забарилися.

Про режисерів Ходи гідності стало відомо зі сторінки самого Алана Бадоєва. Перша репетиція відбулася вчора, 15 серпня, на авіаційному заводі «Антонов» у Києві. Ну, і як же без фоточок?

Політична експертка Олеся Яхно-Белковська зауважила, що роки війни мали б повернути нас від постмодернізму до модернізму, тобто до усвідомлення базових атрибутів та інституцій держави. Однак, вочевидь, щось пішло не за планом.

Волонтер та радник експрезидента Петра Порошенка Юрій Бірюков розцінив подібні організаторські рішення проявом неповаги до української армії.

Блогерка Олена Добровольська натякнула, що організацією Ходи гідності займаються люди, котрі не зовсім усвідомлюють, що таке незалежність держави. А тим часом, за словами авторки, під дописом Бадоєва видаляють коментарі з критикою.

Блогерка Ольга Лень натякнула: цілком ймовірно, що послуги режисерів заходу роблять Ходу гідності не такою вже й дешевою порівняно з парадом, як про це запевняв новий президент.

Про те, що Володимир Зеленський планував зекономити кошти та виплатити військовослужбовцям додаткові премії, пригадав і журналіст Дмитро Лиховій. Натомість же ми бачимо підготовку до повноцінного шоу з режисерами, чиї послуги, очевидно, чогось коштують.

Політтехнолог Володимир Макаровський не без сарказму запропонував запросити до організації Ходи гідності ще й співаків Макса Барських та Maruv. Нові ж обличчя, чи я знову щось плутаю?

Ще більш скептично до участі в організації свята Бадоєва та Коляденко поставилася блогерка Ірина Медушевська. За її словами, такими темпами приймати Парад перемоги в Україні може… президент РФ.

Політичний оглядач Павло Нусс наголосив, що проведення запланованої Ходи гідності у відверто радянських традиціях, коли ветерани йтимуть разом із бюджетниками та дітьми, замість того, аби провести військовий парад, – це принизливо як для самих ветеранів, так і для тих, хто сьогодні обороняє нашу країну.

Письменник і ветеран Юрій Руденко зауважив, що участь в організації людей із шоубізнесу – це не так вже й погано. Інша річ, що пан Бадоєв, наприклад, чомусь бував у Москві два роки тому.

Реакція журналіста Романа Скрипіна виглядає цілком закономірною.

І ледь не пропустили, але Андрій Кухта нагадав: виявляється, Алан Бадоєв знімав і продовжує надалі займатися кліпами російських виконавців. Ох, давно у нас тут не пахло мистецтвом поза політикою. Відчуваєте?

І аби не мучати вас великою кількістю одноманітних за настроєм дописів, поділюсь ще народною мережевою творчістю та кількома іронічними та саркастичними постиками. А там подивимось, вийде Лобода чи Барських замість неї.

Збирав реакції та думав, хто буде серед журі, Степан Коза

4 комментария

  1. Светлана on

    Наконец-то хоть праздник станет праздником. Люди порадуются празднику. Никто вообще не знал, что такое День независимости. мы думали, что это День милитаризма от Порошенко.

  2. ДЕТИ НАШЕ ВСЕ ….Я ДАМ ВАМ ПАРАБЕЛЛУМ….ПРИДЕТСЯ ОТСТРЕЛИВАТЬСЯ …ОСТАПА ПОНЕСЛО….73% ЛОХОВ ВОЮТ ОТ СЧАСТЬЯ И ПМСЯЮТ ОТ ВОСТОРГА….РЕЙТИНГ ЗАШКАЛИВАЕТ …ХУ…ЛО РЫДАЕТ ОТ ЗАВИСТИ…—————УКРАИНА УКРАИНА ГДЕ ТЫ В ДУШАХ ЭТИХ ШАКАЛОВ?????????

Залишити коментар