Середа, 2 грудня

Ізраїль зможе ратифікувати Угоду про зону вільної торгівлі з Україною після парламентських виборів, повідомив на брифінгу з Президентом України Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу.

«Треба одразу ж працювати над Угодою про вільну торгівлю. Коли пройдуть вибори до нашого парламенту, ми зможемо її ратифікувати, оскільки ми її розширюємо, зокрема на сферу послуг. І в Києві, і в Єрусалимі треба відкривати спеціальні центри високотехнологічного розвитку. Таким чином ми будемо обмінюватися технологіями та залучати українців до нашої індустрії високих технологій», – сказав Нетаньягу.

Перед цим у своєму виступі Володимир Зеленський закликав голову уряду Ізраїлю ратифікувати Угоду про зону вільної торгівлі та повідомив, що під час переговорів домовився з Нетаньягу про розширення цього документу на сферу не тільки товарів, а й послуг.

Нагадаємо, переговори про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем почалися в 2015 році. 21 січня 2019 року країни підписали Угоду про зону вільної торгівлі.

Залишити коментар