Субота, 28 листопада

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливої ​​розтрати держкоштів «Кінокварталом» президента Володимира Зеленського, оскільки не знайшли ознак злочину в діях співробітників Державного агентства з питань кіно і компанії.

Детективи НАБУ відкрили провадження у квітні поточного року за заявою організації «Союз добровольців» щодо того, що Держкіно фінансувало 49 % бюджету фільму кінокомпанії Зеленського за назвою «Я, ти, він, вона».

«Союз добровольців» заявляв, що умовою фінансування було створення фільму повністю українською мовою, але компанія Зеленського цю умову не виконала, а отже, допустила розтрату держкоштів.

Скан відповіді на запит журналіста «Українських новин»

Відповідь на запит журналістів: «Зазначене кримінальне провадження закрито 8.07.2019 року на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

Під час провадження досудового розслідування за вказаним фактом не було виявлено жодних даних, які б вказували на наявність у діях службових осіб Держкіно та представників ТОВ “Кіноквартал” ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу».

Залишити коментар