Субота, 30 травня

Росія відпустила українського політичного в’язня Романа Терновського, засудженого за участь у забороненій в РФ організації «Правий сектор». Про це повідомляє «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля».

«Політв’язня Романа Терновського звільнили у зв’язку зі закінченням незаконного строку ув’язнення. Зараз Роман уже в Україні, у жахливому стані прямує додому в Харківську область. Чоловік взагалі не має грошей та будь-яких інших ресурсів», – ідеться в повідомленні.

Первомайський райсуд Ростова-на-Дону засудив Терновського за «участь у діяльності екстремістської організації» до двох років і трьох місяців колонії загального режиму.

Російське слідство використало як докази відео з YouTube, на яких зокрема показано, що Терновський брав участь в акції за блокаду вантажних машин із РФ в лютому 2016 року. Окрім того, у квітні 2016 року в Харкові Терновський разом із однодумцями блокували з’їзд організації «Український вибір». 9 травня 2016 року він, за його словами, брав участь у бійці з представниками МВС України. У червні 2016 року Терновський був одним із демонстрантів, які пройшли Харковом із манекеном Путіна в труні.

Залишити коментар