Середа, 21 жовтня

Колишнього президента Петра Порошенка викликали на допит до Державного бюро розслідувань на 3 вересня. Цю інформацію журналістам підтвердила речниця ДБР Анжеліка Іванова. Водночас вона відмовилася уточнити, у якій справі цього разу викликали експрезидента.

Це буде третій допит Порошенка. Нагадаємо, 25 липня Порошенко вперше прийшов на допит у ДБР у справі про продаж заводу «Кузня на Рибальському». Після допиту експрезидента у ДБР на нього намагалися напасти.

12 серпня Порошенко вдруге приходив на допит у межах кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий». За словами керівника ДБР Романа Труби, допит Порошенка тривав дві години. Труба також заявив, що наступний допит, можливо, буде проведений із застосуванням поліграфа.

13 серпня суд надав дозвіл на проведення перевірки п’ятого Президента України Петра Порошенка на поліграфі. Адвокат Порошенка назвав «піар-ходом» ідею допиту свого клієнта на поліграфі. Сам лідер «Європейської солідарності» заявив, що готовий пройти допит на поліграфі в ефірі телеканалу «Прямий», бо ДБР упереджене.

Залишити коментар