Вівторок, 2 червня

У центрі Києва розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України за участі президента Володимира Зеленського. Урочисті заходи за участю керівництва держави та міста пройшли на Майдані Незалежності.

Під час урочистих заходів із нагоди Дня Незалежності національний Гімн України прозвучав у незвичайному виконанні. Відразу кілька оркестрів, піаністи, народний хор, оперні співаки та зірки шоу-бізнесу заспівали й зіграли «Ще не вмерла України…». Гімн України в центрі Києва урочисто виконали: оркестр ЗСУ, ДСНС, військовий оркестр прикордонної служби, оркестр Нацполіції та Нацгвардії України, оркестр Національної філармонії. А також до виконання приєдналася: представниця України на дитячому Євробаченні-2018 Дар’я Красновецька, піаніст Мирослав Скорик, співаки київської філармонії, молода українська хіп-хоп артистка Alina Pash, Тіна Кароль й українці.

Після цього президент Володимир Зеленський привітав українців зі святом та ногородив військових, волонтерів, лікарів, вчителів за плідну працю.

Зазначимо, що режисерами заходу стали кліпмейкер Алан Бадоєв та хореографка Олена Коляденко. Як стало відомо, за свою роботу вони не отримають грошей із державного бюджету.

Фото: Іван Печений

Залишити коментар