Вівторок, 24 листопада

Громадські активісти анонсували акцію протесту проти продовження роботи в уряді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони вимагають відставки чиновника та додають: «жодних посад, тільки посадки».

Пояснюючи мету акції, активісти наголошують: хочуть нагадати президенту Зеленському про головні «здобутки» Авакова на посаді міністра: провалену реформу органів внутрішніх справ, корупцію, сумнівні та небезпечні призначення, «злиті» корупційні справи, десятки замовних вбивств і нападів на громадських діячів, журналістів, політиків, провал переатестації та патрульної поліції тощо.

Акція запланована на завтра, 28 серпня, о 19:00.

«Ми правда мусимо про все це нагадувати “слугам народу” перед призначенням Кабміну? Ми правда маємо публічно дискутувати про перепризначення Авакова кудись замість того, щоб обговорювати принципово новий керівний склад Міністерства та підконтрольних йому служб? Аваков – чорт. Це не вимагає пояснень. Але ми пояснимо ще раз. По пунктах. В деталях», – йдеться у заяві активістів.

2 комментария

  1. Хороший тест для Зе на выполнение предвыборных обещаний.

    https://www.svoboda.org/a/30049742.html
    Президент Украины Владимир Зеленский предложил подвергнуть люстрации всех высокопоставленных представителей власти, руководивших страной после Евромайдана.

Залишити коментар