Понеділок, 30 листопада

Центральний районний «суд» Сімферополя в анексованому Росією Криму випустив кримськотатарського активіста Едема Бекірова із СІЗО. Про це повідомляє проєкт «Крим.Реалії» з посиланням на адвокатів Олексія Ладіна та Ісляма Веліляєва. Інформацію підтвердив у фейсбуці й журналіст Антон Наумлюк.

«Центральний районний суд Сімферополя змінив запобіжний захід Едему Бекірову, обвинуваченому в незаконному обігу вибухових речовин і боєприпасів, і відпустив його з СІЗО під зобов’язання про явку в суд. Бекіров провів в ув’язненні 258 днів», – написав Наумлюк.

Нагадаємо, російські силовики затримали жителя селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова 1961 року народження на в’їзді в окупований Крим 12 грудня 2018 року. Відомо, що він їхав до Криму, щоб відвідати 78-річну матір і родичів. Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував Бекірова. Російські силовики підозрюють його у зберіганні й транспортуванні понад 10 кг вибухових речовин і 190 бойових патронів. Бекіров неодноразово заявляв про свою невинуватість.

Залишити коментар