Середа, 28 жовтня

Суд задовольнив апеляцію на продовження тримання під вартою головреда «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського, якого підозрюють у держзраді.

Згідно з цим рішенням, Кирила Вишинського одразу звільнили з-під варти. Запобіжний захід змінили з тримання під вартою на особисте зобов’язання.

Кирила Вишинського затримали у Києві 15 травня 2018-го після обшуків у офісі «РИА Новости Украина», а 17 травня Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Його підозрюють у державній зраді. За даними СБУ, Вишинський працював на країну-агресора у межах гібридної інформаційної війни проти України.

Згодом Вишинському повідомили нову підозру  у незаконному поводженні зі зброєю.

1 червня 2018 року головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Президент РФ Володимир Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

14 березня 2019 року його етапували з Херсона до Києва. Зазначимо, що Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

18 липня 2019-го в Офісі президента України Володимира Зеленського заявили, що Україна пропонує Кремлю одночасно звільнити Кирила Вишинського та Олега Сенцова. Натомість адвокат Вишинського завив, що про обмін не йдеться, лише про звільнення.

Залишити коментар