Вівторок, 1 грудня

Новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук запевнив, що однозначно позитивно ставиться до медичної та освітньої реформ, та водночас наголосив: необхідно перевірити, наскільки якісно ці реформи імплементувалися та керувалися.

«Медична реформа – це однозначно правильна історія. Реформа освіти, нова українська школа – однозначно правильна історія. Є питання менеджменту, звичайно. Ідея правильна, але як вони були втілені, ми зараз подивимося всередині міністерств.

По-чесному. Коли ти розумієш замисел, гроші ходять за дитиною, гроші ходять за пацієнтом – це дуже правильні речі. Правильні механізми фінансування. Коли людина має свого конкретного лікаря, коли держава платить за ці послуги. Це дуже правильні речі. Це ефективність, шлях до ефективності. Це також стимулює конкуренцію. Але наскільки якісно відбувалась імплементація, як менеджерувалась ця історія, ми подивимося», – запевнив прем’єр.

Гончарук також зазначив, що поки що не хоче давати оцінок, адже ці сфери вже мають своїх міністрів. А тому, плани нового уряду щодо реформ Уляни Супрун та Лілії Гриневич будуть залежати від оцінки нових очільників міністерств. За прогнозами прем’єр-міністра, це станеться приблизно за місяць.

Залишити коментар