Четвер, 3 грудня

Рішення залишити в складі уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було одним із найскладніших під час формування Кабінету Міністрів. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. 

«Рішення щодо Аваковв дискутується, і є складним. Але справа, якою я та моя команда займається, узагалі не має простих рішень. Єдине, що я можу сказати: ми дуже чітко окреслили червоні лінії, поговорили серйозно. Я вважаю, що Аваков зробив багато хорошого для країни в певний період часу. Водночас є багато підстав вважати, що він – великий бізнесмен, який має певні свої інтереси», – запевнив прем’єр.

«Головний аргумент – в умовах війни, молодого уряду, який не має досвіду, він відповідає за найбільший блок із безпеки. Враховували також те, що Аваков брав участь у забезпеченні чесних виборів… Команда ухвалила рішення його залишити», – пояснив Гончарук.

Водночас, за словами прем’єра, він не задоволений процесом реформування МВС:

«Одна з реформ, яка не відбулася, – реформа поліції. Була реформа патрульної служби, і далі вона не пішла. Реформу кримінальної поліції треба продовжувати».

Олексій Гончарук зазначив, що домовився наступного тижня зустрітися з Арсеном Аваковим та «поговорити».

«Якщо преса, громадянське суспільство будуть мати дуже конкретні претензії, ми з президентом домовилися: перша серйозна підстава вважати, що модель поведінки неприпустима, і будь-яка людина (не тільки Аваков) – має піти», – заявив очільник уряду.

Залишити коментар