П'ятниця, 4 грудня

Кум Путіна та лідер проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук подав позов до суду проти українського історика та журналіста Вахтанга Кіпіані. Про це Кіпіані розповів на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї “честі”, “гідності” та “ділової репутації” та “спростування недостовірної інформації” (лапки – прим. авт.). Ідеться про тексти з книги “Справа Василя Стуса”, яку ми зробили разом із видавництвом Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі)», – написав історик.

Кум російського президента вимагає заборонити продаж «Справи Василя Стуса», а також в судовому порядку визнати недостовірною фразу із книжки «…юрист Медведчук боявся КГБ чи просто завжди був циніком і аморальним типом?».

Перше засідання у цій справі, за словами Кіпіані, відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, Віктор Медведчук був адвокатом поета. І хоча сам Стус клопотав про відвід захисту, суд це прохання не задовільнив. Натомість Медведчук визнав провину свого підзахисного, попросивши суд врахувати пом’якшувальні обставини.

2 комментария

  1. Заборони ,не заборони,а факти є,і вони не щезнуть!!! Падло,скотина аморальна,агент КДБ,взагалі тварина,анімал!Це всі знають. І слова Богу!

Залишити коментар