Неділя, 12 липня

Президент Російської Федерації Володимир Путін застеріг свого українського колегу Володимира Зеленського від «переслідування» партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є його кум Віктор Медведчук.

Слова російського лідера, що пролунали під час Східного економічного форуму у Владивостоці, наводить російська агенція ТАСС.

«Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде … Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок», – сказав Володимир Путін.

На думку президента РФ, «Опозиційна платформа – За життя» «працює у рамках Конституції України, у рамках чинного закону».

«Було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав», – додав він.

Путін назвав вищезазначену партію «парламентською опозицією, що має за собою довіру значної кількості виборців, підтверджену в ході демократичних виборів, голосуванням».

Президент РФ також сказав, що не бачив заяву Володимира Зеленського про нібито іноземне фінансування «Опозиційної платформи – За життя».

Путін додав, що якщо така заява була, то це означає, що «чинна на сьогодні влада у Києві ризикує [наступити] на ті ж самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента пана Порошенка».

Залишити коментар