Середа, 2 грудня

Нині в лікарні «Феофанія» перебувають вісім українців, які 7 вересня повернулися до України з російського полону. За словами медиків, вкрай важких немає.

«Зараз у нас знаходяться вісім осіб, які потрапили до лікарні в суботу, та вісім родичів. Усі вони також оформлені на стаціонарне лікування, і ми проводимо їм певне обстеження…

За вихідні дні ми зробили певні обстеження. У нас є попередні діагнози для кожного, хто в нас перебуває. Сьогодні буде більш деталізований та конкретний діагностичний пошук, і, очевидно, сьогодні, можливо, буде виникати питання про переведення в інші структурні підрозділи вже в напрямку, у якому буде надаватися допомога…», – зазначив головний лікаря «Феофанії» Ігор Семенів.

Лікар також розповів, що Олег Сенцов більше не перебуває в медзакладі, але підтримує мобільний зв’язок із завідувачкою відділу. Водночас Сенцов попросив допомоги для матері. У лікарні її очікують та готові госпіталізувати для надання меддопомоги.

Після обміну 24 українських моряків разом із їхніми рідними привезли до військового госпіталю в Києві, а інших 11 звільнених у суботу українців – до лікарні «Феофанія». За словами лікарів, Станіслава Клиха перевили в спеціалізоване відділення військового госпіталю, бо він потребує спеціалізованої медичної допомоги, а в «Феофанії» по профілю її не могли надати.

Залишити коментар