Середа, 23 вересня

Колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун каже, що проти неї та її команди готують кримінальне переслідування.

«Мені вже сказали друзі з правоохоронних органів, що їм дана вказівка знайти на мене і на моїх заступників щось таке, що дозволить відкрити проти нас кримінальні справи. І зараз вони чекають на зустріч Трампа із Зеленським, а після того почнуть справу проти мене», – розповіла Уляна Супрун у нещодавньому інтерв’ю.

Також Супрун розповіла, як Державне бюро розслідувань переслідує держсекретаря МОЗ Артема Янчука, який був призначений у 2017 році, нібито через те, що в якогось підприємства, яке виграло тендер, пізніше знайшлися проблеми з реєстрацією.

Супрун зазначає, що це підприємство виграло тендер на Prozzoro, зробило свою роботу і пішло. Те, що відбулося з ним потім, – не відповідальність МОЗ. Але Янчука вже викликали на допити, були обшуки. І була розмова: якщо він напише заяву на звільнення, далі його переслідувати не будуть.

«Вони думають, що він “людина Супрун”. І бояться, що всі, хто залишився в Міністерстві, це “люди Супрун”. Вони не розуміють, що це професійні держслужбовці, які пройшли конкурс і роблять свою роботу на користь українського народу», – додала ексочільниця МОЗ.

Залишити коментар