Субота, 26 вересня

В Одесі чоловік завдав дев’ять ножових поранень власній дружині через її бажання розлучитися. Зловмисника затримали на кордоні з Молдовою. Обурені жорстокістю та черговим прикладом сімейного насилля, одесити вийшли на акцію протесту.

ЗМІ повідомляють, що жінка вирішила розлучитися зі своїм чоловіком, а тому переїхала жити до родичів. Чоловік дізнався, де мешкає дружина, приїхав за адресою та дочекався її в під’їзді. Між подружжям стався конфлікт, під час якого він завдав жінці декілька ударів ножем у живіт, груди та обличчя і втік. Нині жінка перебуває в лікарні у важкому стані.

Обурені жорстоким злочином, одесити вийшли на мітинг проти сімейного насилля. Акція пройшла біля Київського районного суду міста Одеси, де нападнику обирають запобіжний захід.

«В акції беруть участь близько 15 осіб, але набагато більше людей підтримують нас онлайн та іншими способами: це і здача крові, і якісь благодійні фонди тощо», повідомила організаторка мітингу Аніта Фадєєва.

До акції приєдналась дочка потерпілої Софія Гелан. Вона розповіла, що затриманий постійно бив її та матір.

Зараз Тетяна перебуває у критичному стані. Пошкоджені життєво важливі органи: шлунок, легеня, печінка та кишківник.

«У неї проблема зі згортанням крові, тому постійно потрібна донорська кров. Ми робимо все можливе, аби підтримувати її в стабільному стані, але вона донині в реанімації», розказала дочка потерпілої Софія.

Одесити можуть здати кров за адресою: Бісквітний провулок, 2, Обласна станція переливання крові, з 8-ї до 14-ї години, з поміткою «Для Бурчанової Тетяни».

Залишити коментар