П'ятниця, 4 грудня

Жителі українських міст приєдналися до Всесвітнього маршу за клімат. Марші проходять напередодні чергового кліматичного саміту ООН в Нью-Йорку.

На акцію в українській столиці зібралося близько 800 людей із різних міст, організатори розраховують на 1300 учасників.

Мітингувальники по всьому світу хочуть нагадати урядам країн та міжнародній спільноті про найбільшу екологічну загрозу  зміну клімату та природні катаклізми (аномальні температури, засухи, шквальні урагани), пов’язані з нею.

До української влади мітингувальники висувають такі вимоги: заявити про національний курс переходу на 100 % відновлюваних джерел енергії та поступово досягати його до 2050 року; відмовитися від будівництва нових електростанцій на викопному паливі та визначити шлях до повної декарбонізації економіки України; повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах.

1 комментарий

  1. Панове протестувальники, ви свідомі придурки та сраколизи. Бо прекрасно знаєте, що все це залежить від правлячих еліт. І поки ви кричите та придурочно гасаєте вулицями, то ці епліти на всіх нас радісно какають.
    І почнуть вони дбати про нас і про клімат тільки тоді, коли ВИ свідомо вимагатимете Закон про оплату їхньої праці, залежно від добробуту нашого.
    І ніщо інше нам не допоможе.

Залишити коментар