Субота, 26 вересня

Завтра, 21 вересня, понад 160 країн об’єднають свої зусилля заради вирішення однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища  неправильного поводження з відходами. Україна також бере участь у наймастабнішому прибиранні світу.

Світове прибирання почнеться 21 вересня 2019 року о 10-й годині ранку в Новій Зеландії, пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах.

Всі 24 обласні центри України вийдуть на акцію, аби підтримати весь світ у наймасштабнішому прибиранні планети. Акція розпочнеться одночасно в усіх куточках України о 10:00. Центральна локація цього року  Труханів острів у Києві.

World Cleanup Day стане своєрідним будильником для всього світу», – зазначає президентка світового руху Єва Трууверк.

«Кожен із нас чув, що проблема з відходами є однією з найбільших проблем у сучасному світі, але ж легко повернутися до цього факту спиною і помилково подумати, що це мене не стосується. Важливо усвідомити: щоб очистити природу від величезної кількості сміття, що її покриває, досить всього лише 5 % населення в кожному куточку планети та декілька годин спільних зусиль!» – додала вона.

Залишити коментар