Четвер, 24 вересня

У Нью-Йорку містяни вийшли на масштабний мітинг у рамках глобального протесту проти політики урядів, яка призводить до глобальної кліматичної кризи. На акцію прийшли близько 300 тис. людей.

Протестувальники вимагали негайних дій від уряду та Конгресу США задля порятунку планети, зокрема, переходу до відновлюваних джерел енергії, використання «зелених» технологій, обмеження застосування вугілля та видобувного палива в енергетиці, боротьби із забрудненням довкілля та вуглецевими викидами, які спричиняють глобальне потепління та підвищення рівня світового океану.

Кількість учасників була настільки велика, що поліції Нью-Йорка довелося перекрити ледь не весь район Lower Manhattan (нижню частину Мангеттена), включно зі входом на Бруклінський міст.

Глобальний страйк відбувається у п’ятницю, 20 вересня, у майже 150 країнах світу. Це наймасштабніший в історії протест проти політики урядів, яка призводить до кліматичної кризи, та за впровадження екологічної та тривкої економіки.

1 комментарий

  1. Всё это хорошо, только не с того начали. Выходить надо против засилья уголовников во власти. Без этого никакие другие проблемы не решатся.

Залишити коментар