Четвер, 26 листопада

Учениці запорізьких шкіл стали учасницями міжнародної зустрічі Technovation World Pitch, що відбулася в місті Сан-Франциско (США). Захід проводився для молодих дівчат віком від 10 до 18 років, які хочуть змінити світ за допомогою ІТ-технологій.

Україну на міжнародній арені представляли школярки із Запоріжжя. До команди PrOVE IT входять: Варвара і Прасков’я Овчаренко (Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива»), Єлизавета Еренбург (Запорізький навчально-виховний комплекс «Вибір»), Ольга Табунщик (Запорізька гімназія № 11) та їхні наставниці Дар’я Табунщик і Галина Табунщик (професорка кафедри програмних засобів Запорізького національного технічного університету).

Перед поїздкою до США школярки перемогли у проєкті Technovation Challenge Ukraine, який започатковано 2017 року з метою залучення дівчат з України віком 10-18 років до міжнародного ІТ-конкурсу, а також набуття навичок, які необхідні, аби стати технологічними підприємцями і лідерами.

Щороку дівчат запрошують визначити проблему в їхній спільноті, а потім кинути їй виклик, аби розв’язати. Учасниці проєкту працюють у команді над створенням мобільного застосунку та бізнес-плану для його запуску за підтримки наставників, керуючись навчальною програмою проєкту.

Цьогоріч команда PrOVE IT мала змогу продемонструвати дівчатам із різних країн свій мобільний застосунок Meal for Will. Метою програми є поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Також дівчатам з команди PrOVE IT Варварі та Прасков’ї Овчаренко офіційно було присвоєно статус посла студента проєкту (Technovation Student Ambassador).

Залишити коментар