Четвер, 26 листопада

У Києві, Дніпрі та Херсоні стартував проєкт «Я знаю, ти можеш», завдання якого – надати жінкам-переселенкам знання, необхідні для відкриття власного бізнесу.

Проєкт здійснює неурядова благодійна організація ELEOS-Україна у партнерстві з німецькою організацією KWB, фінансування проєкту здійснює МЗС Німеччини.

Як повідомила менеджерка проєкту Олена Танасійчук, він надасть жінкам-переселенкам базові знання й навички для того, щоб відкрити власний бізнес і стати фінансово незалежними.

Для участі у проєкті жінки з родин переселенців мали написати мотиваційні листи: так, у самому лише Києві на 15 місць претендували 60 жінок. Група управління проєктом була змушена вдатися до жеребкування, але у планах – знайти можливість для роботи з усіма охочими.

«Учасниць проєкту в кожному з трьох міст супроводжують тренери – жінки, які вже пройшли шлях створення бізнесу “з нуля” і стали успішними бізнес-леді. З жінками-переселенками також працюють тренери з Німеччини, які допоможуть налаштуватися психологічно для роботи у сфері бізнесу», – розповідає Танасійчук.

За підсумками навчання кожна учасниця зможе запропонувати свою бізнес-ідею, найкращі з яких будуть премійовані закупівлею мінімально необхідного обладнання (грант надає МЗС Німеччини).

Координаційний центр із підготовки й зайнятості KWB здійснює у Німеччині проєкти із соціальної адаптації та започаткування бізнесу, розраховані на жінок, які потрапили у складні життєві обставини і на жінок-іммігранток.

Залишити коментар