Понеділок, 1 червня

Держслужбовці Міністерства охорони здоров’я виступили з відкритим листом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука, в якому запевняють, що дії нового керівництва відомства загрожують продовженню реформи охорони здоров’я в Україні.

«Тиск на керівництво директоратів – приклад політичних репресій. Тобто для того щоб вам запропонували звільнитися “по-хорошому”, достатньо просто мати власну думку і силу захищати закон і зміни, які мають стати відчутними для всіх українців якомога скоріше. Нам прямо кажуть, що тепер треба працювати “по понятіям”. Українці мають право знати, що дії керівництва всередині Міністерства кардинально відрізняються від того, що потрапляє в публічні заяви», – йдеться у тексті листа.

У листі, підписантами якого стали понад 40 держслужбовців, йдеться, що «робота Міністерства фактично паралізована останні 3,5 тижні». У тексті повідомляється про проблеми з підписами щодо закупівель та поставки ліків, закупівлі машин екстреної медичної допомоги, призупинення процесу автономізації кількох медзакладів, блокування рішень для роботи Національної служби здоров’я тощо.

«Кожен із нас приходив на державну службу, щоб служити інтересам наших громадян, а не інтересам тієї чи іншої політичної сили … Ми готові до відкритого діалогу на умовах професійності та прозорості. Тож відкрито звертаємося до прем’єр-міністра та просимо його стати посередником у такому діалозі у найбільш стислі терміни для продовження реалізації медичної реформи», – йдеться у листі.

2 комментария

  1. Була одна банда — БПП і Народний фронт, тепер друга банда… ті крали й ці прийшли красти ! Вже зрозуміло, коли міністрами стають неуки, та ще й якого міністерства МІНІСТЕРСТВА НАУКИ Й ОСВІТИ !!! ТА МІНІСТР -НЕУК буде керувати професорами, академіками … Розумієте гумор 95 кварталу !!?? Що у всій Україні не могли знайти ГРАМОТНОЇ ЛЮДИНИ !? Чи це просто нахабство типу — бидло схаває ! І так практично всі » «керівники»… Те , що добре для гумору 95 кварталу , для економіки , для України — погибель ! Візьмемо проект бюджету на 2020 р…. Де ріст економіки на 40% ? Де достойне життя громадянина України ? Де розвиток ? НЕМАЄ ! Зате є збільшення видатків на ПОЛІЦІЮ ! Зате є збільшення видатків на НАБУ, яке за роки свого існування обійшлося українцям у МІЛІАРДИ гривень, а принесли у казну копійки ! НА ДАРМОЇДІВ ГРОШІ Є , а на пенсії , зарплати НЕМАЄ ! ТАКІ Ж САМІ ВОРЮГИ ЯК І ПАПЄРЄДНІКИ !!! Наступний рік покаже їх у всій їхній «красі»

Залишити коментар