Четвер, 26 листопада

Президент Володимир Зеленський на прикладі загиблого на Донбасі соліста Паризької національної опери українця Василя Сліпака наголосив, що в ХХІ столітті немає «чужої» війни і ніхто не може почуватися в безпеці.

«Розповім вам історію людини, для якої бути почутим стало сенсом життя. Цей чоловік мав божественний голос. Його називали одним із найкращим баритонів і контратенорів всього світу … Кожен із вас міг би особисто почути його неймовірний спів. Але є річ, яка не дозволить це зробити. Вона виглядає отак», – сказав Зеленський, продемонструвавши кулю.

«12,7 мм, які не просто зупинили його кар’єру, вони зупинили його життя. До речі, ось це коштує 10 доларів. На жаль, сьогодні на нашій планеті це і є вартість людського життя. Таких історій тисячі. Таких куль – мільйони. Ласкаво просимо в ХХІ століття – вік можливостей, де у вас замість бути почутим є можливість бути убитим…

У сучасному світі, де ми живемо, більше немає чужої війни. Ніхто не зможе почуватися в безпеці», – додав президент України.

Залишити коментар