П'ятниця, 25 вересня

Кілька десятків озброєних російських силовиків заблокували будинок кримськотатарського активіста та голови регіонального Меджлісу Ільвера Аметова. Зараз там триває обшук. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook. За його словами, обшук пройшов і в кафе, що належить Аметову.

«Будинок заблокували близько двадцяти озброєних карателів у масках. Скільки людей у штатському всередині (будинку – прим. ред.), ми не можемо уточнити. Нікого не пускають у будинок. Також російські силовики прийшли і в кав’ярню, що належить Ільверу Аметову та його сім’ї», – зазначив Чубаров.

За його словами, підтримати Аметова до його будинку, де російські силовики проводять обшук, прийшли кілька десятків людей.

«Біля будинку зібралися співвітчизники і сусіди. У будинок нікого не пускають», – повідомив Чубаров.

Офіційної інформації російських правоохоронних органів Криму щодо обшуку немає.

Окрім того, невістка Аметова повідомила, що окупанти вилучають старовинну зброю: убудинку чоловіка був приватний етнографічний музей, в якому він понад 20 років збирає стародавні артефакти, зокрема наконечники списів, стріл, сокири та ножі.

«Це свідчить про те, що в Криму російські окупанти почали новий виток репресій стосовно кримських татар», – наголосив Чубаров.

Залишити коментар