Середа, 2 грудня

Колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний закликав українську сторону не ухвалювати «формулу Штайнмайєра», яка регулює проведення виборів на Донбасі.

Безсмертний опублікував текст формули Штайнмаєра, який, за його словами, планують затвердити на засідання ТКГ, і закликав у жодному разі не підписувати його.

«Цей папірець готується від імені ТКГ у Мінську для глав держав нормандського формату і подається, як так звана “формула Штайнмайєра”. Звертаю увагу всіх причетних до процесу на неприпустимість ухвалення подібного документа, а тим більше підписання», – зауважив дипломат.

«У будь-якому випадку українська сторона це не може підписувати в Мінську! Не можна це розглядати і в нормандському форматі. Це вибори за сценарієм Кремля. Це вибори заради легітимізації “влади” на окупованій території! Цей папірець не забезпечить мир, не вирішить соціально-гуманітарні проблеми!» – наполягає Безсмертний.

Зазначимо, що сьогодні, 1 жовтня, у Мінську розпочалося засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Залишити коментар