Четвер, 26 листопада

До України на запрошення Зеленського завітав голлівудський актор і режисер Том Круз. Його, до слова, кияни могли зустріти вчора просто… у метро. Сьогодні ж відбулася зустріч двох акторів, один з яких – наш президент. Детальніше – у реакціях. 

Сам Володимир Зеленський розповів, що запросив Тома Круза, аби той на власні очі побачив українські локації для створення кіно. Президент висловив сподівання, що закон про компенсації іноземним кіновиробникам, який нещодавно ухвалила Верховна Рада, «відкриє для світового кіно двері України».

Не забула згадати про нещодавно ухвалений парламентом закон і нардепка Євгенія Кравчук

Натомість політичний експерт Олексій Мінаков вважає, що візит Тома Круза до України та зустріч із президентом – це спроба Зеленського налагодити інформаційний фон, спотворений скандалом у США та агресивною поведінкою його ж прессекретарки. 

Блогер і громадський діяч Андрій Смолій також вважає що в такий спосіб Зеленський намагається загладити провали в зовнішній і внутрішній політиці. На думку автора допису, президенту варто зустрічатися із представниками державної влади чи міжнародними партнерами, а не акторами. 

Блогер Мирослав Олешко нагадав, що до зустрічі з Крузом від Зеленського практично не було ані слова: ані про скандал із Трампом та США, ані про перешкоджання журналістській діяльності його речницею. Натомість Олешко зауважив, що президенту слід було не «бігати всюди за Томом Крузом», а, наприклад, запросити його виступити перед студентами або посприяти, аби вони проходили стажування за кордоном.

А далі… Що ж, а далі в мене для вас лише жарти та легкий тролінг. От, наприклад, екснардеп Борислав Береза припустив (жартома, очевидно ж), що Круз може стати головою КМДА або й навіть секретарем РНБО. 

Із більшим сарказмом до справи підійшов нардеп Володимир Ар’єв, натякнувши, що Україні потрібні зовсім не ці зустрічі.

Або ось вам коротка (уявна) бесіда Зеленського із Крузом авторства блогера Артем Малдера.

Голова організації «Молодий народний рух» Андрій Рибалко потролив президента, пригадавши комп’ютерну гру, в якій, граючи за керівників держави, потрібно було провести зустріч з якоюсь зіркою, аби підвищити власний рейтинг.

Чи ось. Як на мене, найкращий опис світлини, який у цій ситуації тільки можна було вигадати, авторства журналіста Михайла Ткача.

Загалом, зустріч Круза із Зеленським – нескінченне джерело жартів, сарказму, іронії та тролінгу для користувачів соцмереж. 

Збирав реакції та кавував із Крузом Степан Коза

Залишити коментар