Вівторок, 24 листопада

До захисту п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка, долучився відомий російський адвокат Ілля Новіков. Про це 4 жовтня повідомили в «Європейській Солідарності».

«Це рішення було прийняте після того, як стало відомо про намір Державного бюро розслідувань звернутися за правовою допомогою до країни-агресора, зокрема у кримінальному провадженні щодо проходження українських військових кораблів у Керченській протоці у листопаді 2018 року. Як відомо, це провадження було розпочато за заявою ексзаступника глави Адміністрації Януковича Андрія Портнова», – мовиться у повідомленні.

У «ЄС» вважають, що в цій ситуації залучення російського адвоката є абсолютно доцільним, окрім того, Новіков має дозвіл на адвокатську практику в Україні.

У пресслужбі партії нагадали, що Ілля Новіков представляв у російських судах українських політв’язнів, а нещодавно був адвокатом полонених моряків.

«Так само Ілля Новіков захищає і російських опозиціонерів, займає активну громадянську позицію: послідовно виступає проти політичних репресій Путіна», – зазначили в «Європейській Солідарності».

Залишити коментар