Четвер, 26 листопада

Новий глава Нацполіції Ігор Клименко заявив про своє ставлення до легалізації зброї, легких наркотиків та проституції. Про це він розповів у інтерв’ю LB.ua.

На думку Клименка, після завершення бойових дій необхідно вилучити незаконну зброю та вислухати думки експертів для ухвалення рішення щодо питання легалізації.

«Я вважаю, що, насамперед, потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів “за” і “проти”, вислухати експертів. Але все це – після того, як закінчаться бойові дії та не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальною», – заявив Клименко.

Водночас Клименко вважає, що Україна не готова до легалізації легких наркотиків.

«Щодо легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове», – зазначив він.

А от легалізацію проституції новий глава Нацполіції підтримує.

«Якщо на державному рівні буде прийнято цивілізоване, законодавче рішення з легалізації проституції, напевно, так. Тому що ми все одно цієї проблеми не позбудемося», – підсумував Клименко.

3 комментария

  1. Це не глава нацполіції, а блудник по суті своїй. Нам такі «керівники» не потрібні! Геть з органів захисту правопорядку! У нього пошкоджена мораль і совість. Хай його донька реалізує таке право!!!

  2. Так даваймо легалізуємо не лише проституцію. А також, скажімо, крадійство і людиновбивство та, загалом, різні інші злочини й гріхи! А чому б і ні?

  3. Антиморальні вчинки людей, такі як проституція наркоманія, алкоголізм, подружня невірність, рух ЛГБТ і тому подібне, завжди супроводжувало й буде супроводжувати людське суспільство. Але це не означає, що такі прояви треба ставити в ряд норми поведінки. Це тільки безбожники вважають це все нормою.

Залишити коментар