П'ятниця, 4 грудня

Президент Володимир Зеленський заявляє, що залишив старих міністрів – Арсена Авакова і Оксану Маркарову – але і їм, і новим міністрам дав час, щоб показати результат, лише до нового року.

«Скільки зараз міністерств в українському уряді? Який відсоток старих людей залишився в оновленому уряді? Маркарова і Аваков – маленький відсоток», – наголосив Зеленський.

«А до пані Маркарової є якісь запитання? Із бюджетом не жартують. Прийшов новий прем’єр-міністр, ми поговорили: у нас є Маркарова, вона професійна людина. Якщо вона буде в якійсь кримінальній справі, якщо буде забрудненою людиною, не виконуватиме свою роботу, то я думаю, що пан прем’єр – і я його підтримаю – замінить міністра фінансів. Бюджетні речі у нас, перехідний бюджет. Вона відповідає, вона розуміється на всіх цифрах», – додав він.

«Щодо Авакова, я вам казав … Це ніякий не компроміс, бо я нічого йому не винен. Це я. Але є уряд, є прем’єр-міністр. Тому є  випробувальний термін», – пояснює президент.

«Я всім міністрам і всім правоохоронцям сказав відверто: реальні справи, будь ласка, принесіть нам до кінця року. Не буде – всіх звільнимо», – підсумував гарант.

Зеленський додав, що хоче бачити нові обличчя у МВС. Тому, за його словами, уже замінили керівництво Нацполіції, прикордонної служби, Нацгвардії. Також замінили багато людей в цих органах на середньому рівні.

Залишити коментар