Четвер, 26 листопада

Президент Володимир Зеленський розповів, що зустрічався з мером Одеси Геннадієм Трухановим у своєму Офісі на Банковій, і той скаржився йому на екслідера одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка.

«Він скаржився на цього хлопця… Зараз я вам скажу… (намагався згадати, але підказали журналісти – прим. ред.) Стерненка… Ми знаємо, це ж відкрита інформація, що він убив людину. Ми про це знаємо з вами. Там дуже складна історія. Але Стерненко вижив, на нього теж там (нападали) до цього ще моменту. Тобто там ситуація складна, неправильна, непроста, кримінальна».

За словами президента, він просив мера Одеси припинити практику переслідування неугідних, адже про це говорять люди. Але той усе заперечував і казав, що жодних доказів цього немає. Також Труханов скаржився, що йому не дають працювати.

Зеленський погоджується, що докази потрібні. За його словами, нині відбувається «перезавантаження» поліції Одеської області.

«Ви знаєте, там є клани, тому є деякі кримінальні кейси… І я знаю, що ці кримінальні кейси розглядаються в наших правоохоронних органах», – запевнив Зеленський.

Залишити коментар