Неділя, 29 листопада

В Офісі президента визнали, що у питанні врегулювання на Донбасі була  недостатня комунікація із суспільством, зокрема щодо «формули Штайнмаєра». Про це заявив заступник голови ОПУ Юрій Костюк.

«Так, ми в чомусь погоджуємося, визнаємо, але ми розуміємо, що певні речі потребують тиші щодо не кулуарних домовленостей, а щодо певної дипломатичної складової. Але в будь-якому випадку ми визнаємо, що десь був брак комунікації», – сказав він.

Водночас Костюк додав, що в деяких питаннях, зокрема щодо особливого статусу Донбасу та амністії бойовиків, ще «дуже далеко» до обговорення. Як приклад браку комунікації він навів «формулу Штайнмаєра».

«Вона є головним острахом. Дуже великий відсоток людей взагалі її не розуміють, не розуміють її суті, що саме вона передбачає. І те, що ми, можливо, не докомунікували, це, власне, те, що була остання перепона, щоби відбулася зустріч у ”нормандському форматі” і ми могли б рухатися далі в якихось переговорах», – зазначив заступник глави ОПУ.

Водночас щодо акцій «проти капітуляції» Костюк наголосив, що це є «абсолютно нормальним», коли громадяни можуть висловити свою думку, а влада – прислухатися до неї.

«Мені здається, що це свідчить про те, що у нас дійсно демократична країна», – резюмував він.

Залишити коментар