Вівторок, 1 грудня

Суд залишив під вартою головного підозрюваного у справі пожежі в одеському готелі «Токіо-Стар» – підприємця Вадима Чорного. Втім, він може вийти із СІЗО у разі внесення застави в більше ніж 53 млн грн.

«Визначити розмір застави як альтернативного запобіжного заходу, достатнього для забезпечення виконання підозрюваним Чорним процесуальних обов’язків, передбачених КПК України у розмірі 53 млн 87 тис. 760 грн відповідно до наявних цивільних позовів від потерпілих осіб про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення», – заявив слідчий суддя Вадим Іванчук.

Таке рішення він ухвалив після кількох днів засідання – спочатку суд продовжив терміни слідства до лютого 2020 року, потім відпустив під нічний домашній арешт адміністраторку готелю Ірину Паровик.

Чорному призначили заставу в більш ніж 53 млн грн.

Засідання по різних епізодах цієї справи почалося 11 жовтня, продовжилося 12-го і 14-го, а останню ухвалу по Чорному оголосили 15 жовтня. І Чорний, і прокурор Євген Антощук заявили, що будуть подавати апеляцію на це рішення. Підозрюваний, зокрема, заявив, що сума застави не відповідає своїй головній задачі – забезпечення виконання ним процесуальних вимог.

Залишити коментар