Четвер, 26 листопада

Українському олігарху Ігорю Коломойському сподобався номер студії «Квартал 95» про підпал будинку ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Коломойський відзначив, що не бачив номер, але після запитань видання пообіцяв подивитися. Зрештою, він сказав: «Браво!» і додав, що номер йому «дуже сподобався».

«З приводу того (сподобалось – прим. ред.), що згоріла від сорому», – зазначив він.

Олігарх також додав, що ще більше йому сподобалася фраза «Валерія думає на Валерича». Коломойський такі жарти не вважає насміханням над людським горем.

«Так не останнє ж майно згоріло. Що, тільки в неї хата згоріла? А скільки на Донбасі хат згоріло?» – зазначив він.

На запитання про те, чи сподобається йому, якщо «Квартал» жартуватиме про спалені на Донбасі будинки, Коломойський відповів:

«Коли вони будуть жартувати – будемо розмовляти. А ми ж зараз говоримо в контексті. Маніпуляціями тільки не займайтесь».

Він також запевняє, що не замовляв цей номер до її Дня народження.

«Я не знаю, коли День народження у Валерії Гонтарєвої, хоча це нескладно дізнатись за бажання. Я не брав і не беру участі у створенні контенту “Кварталу 95”, тим паче на честь Дня народження Гонтаревої. Занадто багато їй честі», – зазначив він.

За словами Коломойського, з вересня минулого року він не підтримує зв’язок із «Кварталом» і на політику їхніх жартів не впливає.

Залишити коментар