Четвер, 26 листопада

П’ятий президент України та чинний нардеп Петро Порошенко наголосив, що власники та менеджери «Кварталу 95» та телеканалу «1+1» повинні вибачитися перед «поколіннями артистів, причетних до слави хору Верьовки, шанувальниками та Гонтаревою».

Як приклад того, що «кварталівці» вміють вибачатись, Петро Порошенко пригадав випадок із вибаченнями перед Рамзаном Кадировим.

«Історія з Рамзаном Кадировим довела, що “Квартал” вміє вибачатися, коли захоче.

У ділків, які хотіли догодити власнику телеканалу, якому зобов’язані всім, крім хіба що свого народження, своїх ідеологічних цінностей немає. А над чужими вони знущаються вже не один рік», – запевнив політик.

Експрезидент переконаний, що оцінку керівництву хору мають давати глядачі, а кадрові висновки – за Міністерством культури.

«Але хор – це значно більше, ніж його менеджмент. Ніж та група, яка співала в шоу. Хору Верьовки минає 77-й рік. За цей час він став одним із мистецьких символів України.

Саме тому власники та менеджери “95-го кварталу” та каналу “1+1” мали би вибачитися – перед кількома поколіннями артистів, причетних до слави колективу, перед мільйонами шанувальників їх творчості. І звичайно ж перед головою Національного банку Валерією Гонтаревою», – наголосив Порошенко.

Залишити коментар