Субота, 26 вересня

У Лисичанську Луганської області три насосні станції відключили від електроживлення через заборгованість за спожиту електроенергію. Без централізованого водопостачання залишилися близько 80 тис. жителів. Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Три насосні станції «Лисичанськводоканалу» відключили від електропостачання ще 18 жовтня, унаслідок чого без централізованого водопостачання залишилися центральна та південна частини Лисичанська, міста Привілля та Новодружеськ.

З моменту відключення рятувальники підвезли 459 куб. м технічної води для населення та на об’єкти інфраструктури.

У Лисичанську міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 жовтня оголосила надзвичайну ситуацію регіонального рівня через відсутність водопостачання

У зв’язку з цим у лікарнях Лисичанська призупинили лікування планових хворих та скасували планові операції, також призупинили роботу пологового будинку. Крім того, у школах змінили графік канікул: вони почнуться 23 жовтня і триватимуть до 29 жовтня.

Водоканал заборгував 168 млн грн за електроенергію компанії «Луганське енергетичне об’єднання». Головний інженер «Лисичанськводоканалу» Віктор Францов зазначив, що на сьогодні ситуація є досить критичною, оскільки сплачувати гроші у комунального підприємства немає можливості.

Залишити коментар