Четвер, 26 листопада

Кабінет Міністрів України зобов’язав «Нафтогаз» не враховувати обсяг заборгованості за газ споживачів, що мешкають на тимчасово окупованих територіях Донбасу при ухваленні рішення про постачання газу тепловиробникам у Донецькій та Луганській областях. Відповідну постанову від 12 жовтня опублікували на сайті уряду.

Зазначається, що ухвалене рішення має дозволити «Нафтогазу» безперешкодно забезпечувати газом виробників тепла на підконтрольній частині Донбасу. Як наслідок, вдасться уникнути перебоїв із теплопостачанням на час опалювального сезону.

«Це дозволить забезпечити постачання природного газу теплопостачальним підприємствам, розташованим на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, та сприятиме сталому проходженню опалювального періоду», – пояснюють постанову у Кабміні.

Також уряд зобов’язав Донецьку та Луганську ОДА скласти перелік боржників за газ, що розташовані на непідконтрольній уряду частині Донбасу. Ці переліки боржників мають надати «Нафтогазу».

Нагадаємо, відповідно до чинних законів України, «Нафтогаз» може не постачати газ тепловиробникам, якщо вони не погасять щонайменше 90 % своїх боргів за газ.

Залишити коментар