Понеділок, 28 вересня

Політична партія «Європейська Солідарність» заявила 23 жовтня, що виграла судову справу за позовом телеканалу NewsOne щодо захисту ділової репутації.

«Касаційний господарський суд у складі Верховного суду визначив, що формулювання, які були використані в заяві фракції, про антидержавні і антиукраїнські висловлювання та факти, які ретранслює телеканал News One, а також про відповідність риторики ЗМІ до “темників Кремля” і меседжів російської пропаганди, є оціночними судженнями і не містять інформації, яка завдає шкоду діловій репутації телеканалу», – інформує очолювана експрезидентом Петром Порошенком партія.

«У судових рішеннях підтверджено право фракції політичної партії та її спікерів на власну точку зору щодо процесів, які відбуваються в країні», – вказано в заяві політичної сили.

У «Європейській солідарності» мають на увазі ухвалену 1 жовтня постанову Верховного суду в складі колегії суддів Касаційного господарського суду за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Новини 24 години».

Телеканал NewsOne наразі не відреагував на це повідомлення.

Залишити коментар